עבודות זכוכיתחיפוי מטבח גלאסיקו - glassico 
        
חיפוי זכוכית למטבח  |  מעקות זכוכית  |  מקלחונים  |  אמבטיונים  |  דלתות זכוכית  |  מחיצות זכוכית  |  


 
 

חיפוי זכוכית למטבח:
חיפוי זכוכית צבועה חיפוי זכוכית מודפסת

צלצל עכשיו, קבל מחיר!! 03-5471071


חיפוי זכוכית למטבח
המטבח הישראלי מהווה את מרכז הבית, ונחשב לאזור המושקע ביותר מבחינת העיצוב, התכנון המוקדם וההשקעה הכספית בכל שיפוץ או בניה.
בעבר נפוץ השימוש בחרסינה, קרמיקה ואבן טבעית כמספקי הגנה לקיר מרטיבות וכתמים שונים וכמשטחים הניתנים לניקוי. 
הטרנד העכשווי החדש בתחום חיפוי קירות המטבח הינו חיפוי זכוכית למטבח.


סוגי חיפוי מטבח:

חיפוי זכוכית למטבח צבוע בלבןנהוג להתקין חיפוי מזכוכית למטבח מזכוכית שעברה חיסום וליטוש בעובי 6 מ"מ.  אין צורך בזכוכית עבה יותר על מנת שתהיה לא כבדה מידי. זכוכית זו הינה חזקה ויכולה לעמוד
בתנאי חום  ואפילו פגיעות חזקות..
חשוב שזכוכית זו תהיה מסוג קליר (יש המכירים אותה בשם אקסטרה קליר), זוהי זכוכית שעברה תהליך של הוצאת העופרת ועל כן שקיפותה  הינה רבה יותר וללא גוון ירקרק שעלול לגרום לשוני בגוון חיפוי המטבח. ניתן לקבל את חיפוי זכוכית המטבח בגוון צבוע ולכך ניתן לבחור מגוון צבעים רחב ביותר,  החל מגווני לבן ושמנת הנפוצים מאוד בחיפוי המטבח או כל גוון אחר מגווני צבעי טמבור או ניר לט, צבעים מטאליים ועוד.
אפשרות נוספת לחיפוי המטבח הינו חיפוי מטבח מודפס, ולשם כך ניתן לבחור באין סוף דוגמאות. ניתן בעצם להדפיס כל תמונה קיימת בתנאי כמובן שהרזולוציה שלה גבוהה ואיכותית.
 
 יתרונות חיפוי זכוכית למטבח מודפסחיפוי מטבח מזכוכית:
  • חיפוי הזכוכית מתאים לכל מטבח בצורה מושלמת כיוון שנחתך על פי מידה מדוייקת, בניגוד לחיפוי מאריחים שגודלם קבוע מראש ועל כן לעיתים קיים צורך לחתוך את האריחים. בחיפוי זכוכית ההתאמה לקירות המטבח המצריכים חיפוי הינה מושלמת ומדויקת.
  • קלות הניקוי, אין חריצים והמשטח הינו חלק ואחיד. ניתן לנקות את חיפוי הזכוכית בתכשירי ניקוי סטנדרטיים הנמצאים בכל בית.
  • יתרון עיצובי - מראה נקי אסטטי מודרני ואלגנטי. משטח אחיד ללא חריצים. ניתן לבחור חיפוי מטבח מזכוכית במגוון רחב מאוד של צבעים או הדפסות (ניתן להדפיס באיכותץ גבוהה כל דוגמא או תמונה על גבי הזכוכית), ועל כן הייחודיות והשוני המתקבלים בין כל מטבח הינם משמעותיים.  ניתן להתאים בדיוק רב את גוון הזכוכית לצבע השיש והמראה המתקבל הינו אלגנטי ביותר. 
  • חוזק ועמידות של הזכוכית - הזכוכית המשמשת לחיפוי המטבח הינה זכוכית בעובי של 6 מ"מ אשר עברה תהליך חיסום ההופכת אותה לחזקה במיוחד עמידה בפני חום גבוה.חיפוי קירות מזכוכית:
 
כמובן שניתן להזמין חיפוי קירות לא רק לקירות המטבח אלא לכל קיר אחר כגון בחדר האמבטיה, חיפוי נישות בקיר, או כל חיפוי זכוכית אחר המתאים לראיה העיצובית שלכם. חיפוי הקירות  מעניק גוון עיצובי מיוחד לקיר אותו אנו מחפים וגםן כאן כמו בחיםוי קיר המטבח ניתן לבחור בזכוכית צבועה, מודפסת, או שעברה
צריבה. ניתן לחפות את קירות חלל חדר האמבטיה, או כל קיר אחר בבית או במשרד.חידושים אחרונים בחיפוי זכוכית


מאז החידושים הטכנולוגיים שהתרחשו בשלהי שנות ה 90 המאוחרות, הזכוכית הפכה לחומר גלם אדריכלי פופולרי מאוד בכל רחבי העולם
חיפוי זכוכית למטבח ובכלל משנה לחלוטין את מראה החלל המעוצב,והוא בעל חוזקה וגמישות רבים.
השימוש בזכוכית כחיפוי ניתן לשימוש הן  בתוך הבית והן מחוצה לו.
מעצבי פנים רבים ממשיכים לחדש  ולמצוא שימושים רבים נוספים באמצעות זכוכית, בדרכים לא רגילות, ובאופן זו לשדרג  את מראהו של כל חלל בצורה משמעותית.
בגלאסיקו אנו מציעים לכם פתרונות חיפוי זכוכית דקורטיביים שונים - כשהקו המנחה אותנו היא שהדמיון שלך הוא הגבול שלנו.
חיפוי הזכוכית הפך לנפוץ ביותר לשימוש במטבחים ובחדרי אמבט, אולם ניתן להשתמש ולעצב באמצעות חיפוי זכוכית כמעט כל חלל שעולה בדמיונך, כגון
חיפוי זכוכית לקירות במסדרונות, רצפות או תקרות, חזיתות של דלפקים , לוגו ושלטי חברות, חיפוי דוכני ממכר ועוד.
שימוש בחיפוי זכוכית נותן תחושה של  מימד נוסף, מרחב ואור, וניתן להתאה ועיצוב במגוון צבעים והדפסים אין סופי.
חיפוי זכוכית מאפשר תחזוקה  קלה,  חוזקה ועמידות לאורך שנים.
קיימים 2 סוגי  זכוכית המשמשים לחיפוי:
זכוכית רגילה שקופה - אשר קיים בה גוון ירקרק עקב כמות גבוהה של עופרת, והוא זה אשר עלול להשפיע על הצבע המוגמר שלה, ולכן יש להשתמש בה
אך ורק בבחירת גוונים כהים.
זכוכית אקסטרה קליר - אשר עברה עיבוד של הוצאת העופרת , ועל כן היא נטולת הגוון הירקרק, והיא מומלצת לשימוש בצבעים בהירים או הדפסים.
עובי הזכוכית הנהוג לשימוש בחיפויי זכוכית הינו 6 מ"מ, מה שמאזן בין חוזק ועמידות לבין שמירה על משקל אידיאלי,  שקיפות מירבית ודיוק בגווני הצבע.
במקרים מסויימים ניתן להתשמש בזכוכית בעובי 8 מ"מ.  השימוש בזכוכיות עבות או דקות יותר אינו מומלץ.
כל הזכוכיות המשמשות לחיפוי עוברות תהליך חיסום מה שהופך אותן לחזקות פי 4-5 מזכוכית שלא עברה תהליך זה, כך שבעצם זכוכית 6 מ"מ חזקה
בדיוק כמו זכוכית 30 מ"מ. תהליך החיסום הופך את הזכוכית לעמידה מאוד גם בתנאי חום ולכן היא מתאימה במיוחד לחיפוי המטבח, ובקרבת הכיריים.
לא ניתן לקדוח בזכוכית שעברה תהליך חיסום ועל כן יש  לתכנן מראש שקעי חשמל וקדחים נוספים הדרושים מתחת לחיפוי הזכוכית.
חורים אלו נקדחים טרם הליך החיסום ואינם ניתנים לשינוי.
הזכוכית מקובעת באמצעות דבק ניטראלי עמיד לתנאי לחות ועובש. יבושו הינו מהיר וחוזקתו גבוהה. לא דרוש יותר מ3 שעות לייבוש מלא, והליך ההדבקה הינו
נקי ומהיר.


את חיפוי הזכוכית למטבח  תוכלו להזמין באפשרויות הבאות: 

חיפוי זכוכית בגוון אחיד
חיפוי זכוכית למטבח בגוון אחיד הינו חיפוי זכוכית הנצבע בגוון אחיד בצבע מיוחד המותאם למשטחי זכוכית.  הזכוכית נצבעת בחלהו הפנימי ונאטמת באמצעות שכבת הגנה נוספת המבטיחה את עמידותו. ניתן לבחור כל גוון וצבע ממגוון הצבעים הקיים במניפת צבעים של חברות הצבעים הגדולות והמובילות בשוק. על כן ניתן לבחוראת גוון חיפוי הזכוכית בטווח רחב מאוד של גוונים וצבעים, על פי בחירת הלקוח.


חיפוי זכוכית מודפס

אפשרות נוספת הקיימת לחיפוי מטבח מזכוכית הינה זכוכית מודפסת. קיימות מספר טכנולוגיות להדפסה על גבי משטח הזכוכית. הדפה דיגיטלית ישירות על גבי המשטח, או הדפסה על גבי מדבקה פלסטית הנצמדת אל הזכוכית בהתאמה מושלמת.
 
כל הזכויות שמורות  ©  גלאסיקו
050-4742020, 03-5471-071  פקס 03-5350064   Email: kobi@glassico.co.il


מאמרים            מקלחונים           חיפוי מטבח            מעקות זכוכית        מפת אתר