מעקה זכוכית שתול

מעקה זכוכית שתול הינו מעקה במראה הנקי והאסטטי ביותר, אשר מותקן בתוך פרופיל U נסתר או גלוי, ללא תוספת אלמנטים של פרזול נוספים כגון עמודים או תופסנים למיניהם. מטרת המעקה השתול להשיג מראה יוקרתי במיוחד, והוא עומד בכל תקני הבטיחות הנדרשים כיוון שאחיזת הזכוכית הינה רציפה וחזקה במיוחד. 

לקבלת הצעת מחיר

מעקות זכוכית שתולים

לשם התקנת מעקה זכוכית שתול יש צורך בשימוש בפרופילים יעודיים, ניתן להתקינם בצורה נסתרת בתוך פרט ברזל שקוע בבטון כאשר התוצאה המתקבלת היא זכוכית בלבד, או באמצעות פרופילים חיצוניים הידועים גם בשם זיגוג יבש כאשר המסילה בה הזכוכית שתולה נראית לעין.

ההחלטה המתקבלת באיזו שיטת התקנה יש להשתמש נובעת בעיקרה משלב הבניה או השיפוץ בה נמצאים. לצורך התקנת פרופיל נסתר יש לפנות לחברתנו בשלב יציקת הבטון ובטרם התקנת חיפוי או ריצוף (קופינג). לאחר ביצוע שלב זה קיימת האופציה לחרוץ בבטון או בתשתית הקיימת לשם קיבוע הפרופיל ושתילתו או לחילופין להשתמש בפרופילים חיצוניים. פרופילים אלו בעלי תקן ועיגון מיוחד לנשיאת הזכוכית השתולה בהם.

נהוג להתקין מעקה שתול בעיקר במרפסות בהן יש חשיבות רבה לנוף הנשקף, או בבריכות שחיה כאשר התוצאה שמבקשים להשיג היא מראה נקי ויוקרתי. 

מעקה שתול – זיגוג יבש

במקרים בהם לא ניתן להתקין מעקה שתול בפרופיל נסתר, ישנה אפשרות להתקינו בפרופיל גלוי הידוע גם בשמו זיגוג יבש. מדובר בפרופיל יעודי מיוחד שמטרתו לעגן את הזכוכית בתפיסה רציפה ובטיחותית במיוחד, הפרופיל מיובא מחו"ל הינו עומד בתקנים המחמירים ביותר. הפרופיל קיים במספר גימורים:

פרופיל מעוגל:
זיגוג יבש מעוגל
 
פרופיל מרובע:

זיגוג יבש מרובע

 
 
 
דילוג לתוכן