חיפוי זכוכית למטבח

המטבח הישראלי מהווה את מרכז הבית, ונחשב לאזור המושקע ביותר מבחינת העיצוב, התכנון המוקדם וההשקעה הכספית בכל תהליך שיפוץ או בניה. בעבר נפוץ השימוש בחרסינה, קרמיקה ואבן טבעית כמספקי הגנה לקיר מרטיבות וכתמים שונים וכמשטחים הניתנים לניקוי. הטרנד העכשווי החדש בתחום חיפוי קירות המטבח הוא חיפוי זכוכית למטבח.

אם חיפשת מראה ייחודי המשדר יוקרה אשר ישדרג  את עיצוב המטבח שלך בצורה משמעותית, יקנה הגנה מקסימלית לקירות המטבח אותם חשוב לחפות נגד רטיבות ולכלוך, והכי חשוב יהיה עמיד לשנים רבות וקל ביותר לניקוי ותחזוקה, הגעת למקום הנכון.

אצלנו תוכל לבחור חיפוי זכוכית למטבח במגוון אפשרויות עיצוב צבעים ומרקמים, שירשימו ויעניקו מראה אלגנטי ומעודכן. תוכל להיעזר בנו בבחירת חיפוי זכוכית בגוון אחיד ממגוון רחב ובהתאמה אישית של צבעים,  או חיפוי מודפס ממגוון דוגמאות אין סופי של הדפסה על זכוכית.  

צור איתנו קשר ונעמיד לרשותך ייעוץ אישי ללא התחייבות על ידי מיטב אנשי המקצוע וותיקים בתחום וגרפיקאים.לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים או התקשרו: 03-5471071


חיפוי זכוכית למטבח 

נהוג להתקין חיפוי מזכוכית למטבח מזכוכית שעברה חיסום וליטוש בעובי 6 מ"מ. אין צורך בזכוכית עבה יותר על מנת שתהיה לא כבדה מידי. זכוכית זו חזקהבמיוחד  ויכולה לעמוד בתנאי חום ואפילו פגיעות חזקות. חשוב שזכוכית זו תהיה מסוג Extra Clear - קליר - זכוכית אשר עברה תהליך של סינון העופרת ועל כן שקיפותה רבה יותר והיא נטולת הגוון ירקרק  מה שימנע שוני בגוון  הצבע או ההדפסה שנבחרו בחיפוי המטבח. ניתן לקבל את חיפוי הזכוכית בגוון אחיד במגוון צבעים רחב ביותר, החל מגווני לבן ושמנת הנפוצים מאוד בחיפוי המטבח או כל גוון אחר כולל צבעים מטאליים, או בגווני מט (משי).

 אפשרות נוספת הינה חיפוי מטבח מודפס, ולשם כך ניתן לבחור באין סוף דוגמאות. ניתן בעצם להדפיס כל תמונה קיימת בתנאי כמובן שהרזולוציה שלה גבוהה ואיכותית. תועלו להתרשם ממגוון חלקי של דוגמאות פופולאריות  להדפסה על זכוכית