חיפוי זכוכית למטבח

המטבח הישראלי מהווה את מרכז הבית, ונחשב לאזור המושקע ביותר מבחינת העיצוב, התכנון המוקדם וההשקעה הכספית בכל תהליך שיפוץ או בניה. בעבר נפוץ השימוש בחרסינה, קרמיקה ואבן טבעית כמספקי הגנה לקיר מרטיבות וכתמים שונים וכמשטחים הניתנים לניקוי. הטרנד העכשווי החדש בתחום חיפוי קירות המטבח הוא חיפוי זכוכית למטבח.

אם חיפשת מראה ייחודי המשדר יוקרה אשר ישדרג  את עיצוב המטבח שלך בצורה משמעותית, יקנה הגנה מקסימלית לקירות המטבח אותם חשוב לחפות נגד רטיבות ולכלוך, והכי חשוב יהיה עמיד לשנים רבות וקל ביותר לניקוי ותחזוקה, הגעת למקום הנכון.

אצלנו תוכל לבחור חיפוי זכוכית למטבח במגוון אפשרויות עיצוב צבעים ומרקמים, שירשימו ויעניקו מראה אלגנטי ומעודכן. תוכל להיעזר בנו בבחירת חיפוי זכוכית בגוון אחיד ממגוון רחב ובהתאמה אישית של צבעים,  או חיפוי מודפס ממגוון דוגמאות אין סופי של הדפסה על זכוכית.  

צור איתנו קשר ונעמיד לרשותך ייעוץ אישי ללא התחייבות על ידי מיטב אנשי המקצוע וותיקים בתחום וגרפיקאים.

לקבלת הצעת מחיר

חיפוי זכוכית למטבחים 

חיפוי זכוכית למטבח הוא יוקרתי, עמיד ומתאים לכל סגנונות המטבחים. החיפוי מיוצר מזכוכית מחוסמת ומלוטשת בעובי 6 מ"מ בדרך כלל , מה ששומר על חוזקה ומשקלה הקל. זכוכית לחיפוי המטבח הינה כזו שעברה תהליך חיסום ועל כן היא חזקה במיוחד (פי 4 מעובייה לפחות) אשר עמידה בתנאי חום, לחות ועבודה אינטנסיבית. הזכוכית המשמשת לחיפוי קירות המטבח הינה מסוג Extra Clear –  זכוכית נטולת מתכות אשר עברה תהליך של סינוןמתכות בעיקר העופרת הקיימת באופן טבעי בחול אשר הינו חומה הגלם ליצורה, תהליך זה גורם לשקיפותה המירבית והיא נטולת גוון ירקרק. החשיבות והיתרון בשימוש בזכוכית קליר הינו זה שימנע שוני בגוון הצבע האחיד או ההדפסה שתבחרו בחיפוי המטבח. ניתן לקבל את חיפוי הזכוכית בגוון אחיד במגוון צבעים רחב ביותר, החל מגווני לבן ושמנת הנפוצים מאוד במשטחי המטבח או כל גוון אחר כולל צבעים מטאליים, או בגווני מט (משי).

 אפשרות נוספת הינה חיפוי מטבח מודפס, ולשם כך ניתן לבחור באין סוף דוגמאות. בעצם ניתן להדפיס על הזכוכית ניתן כל תמונה קיימת בתנאי כמובן שהרזולוציה שלה גבוהה ואיכותית. תוכלו להתרשם ממגוון רחב של דוגמאות פופולאריות להדפסה על זכוכית.

יתרון נוסף לשימוש בזכוכית הינו התאמתו המושלמת לקירות המצריכים את חיפויים, כך שאין כמעט חיבורים, המראה המקבל אחיד, וקל מאוד לתחזוקה וניקיון.

דילוג לתוכן