חיפוי זכוכית

סיימת לבנות את הבית שלך, או שאתה בעיצומו של תהליך שיפוץ והגעת לשלב שבו אתה מחפש את הטאצ' האחרון והייחודי למראה  עיצוב עדכני ויוקרתי.  כל מה שאתה צריך זה חיפוי זכוכית  מיוחד אשר יעניק לחללים השונים בביתך את המראה המשודרג והמעוצב שאתה מייחל להשיג. תוכל לחפות בזכוכית כל קיר בביתך ובראש ובראשונה את קירות המטבח.

אנו נשמח לעזור לך לבחור את חיפוי הזכוכית המתאים ביותר לביתך. אם מדובר בחיפוי זכוכית בגוון אחיד או מודפס בעל אלמנטים גרפיים ועיצובים  ממגוון אין סופי של דוגמאות, בהתאמה אישית לטעמך ולסגנון העיצוב בביתך.

תוכל להתרשם כבר עכשיו ממגוון דוגמאות הדפסה על זכוכית, או לשוטט לך בגלריית החיפויים שלנו. הכי טוב שתיצור איתנו קשר ואנו נעמוד לרשותך בכל שאלה.

לקבלת הצעת מחיר

חיפוי זכוכית לבית

נהוג להתקין חיפוי מזכוכית בעובי 6 מ"מ אשר עברה תהליך חיסום וליטוש. אין צורך בזכוכית עבה יותר על מנת שתהיה לא כבדה מידי. תהליך החיסום הופך את הזכוכית לחזקה במיוחד (פי 4 מעוביה לפחות), ועל כן היא יכולה לעמוד בתנאי חום ואפילו פגיעות חזקות. חשוב שזכוכית זו תהיה מסוג קליר (יש המכירים אותה בשם אקסטרה קליר), זוהי זכוכית שעברה תהליך של הוצאת העופרת ועל כן שקיפותה רבה יותר והיא נטולת הגוון הירקרק שעלול לגרום לשוני בגוון החיפוי.

ניתן לקבל את חיפוי זכוכית בגוון אחיד ממבחר גוונים וצבעים רחב ביותר, החל מגווני לבן ושמנת הנפוצים מאוד בחיפוי הזכוכית   או כל גוון אחר מגווני צבעי RAL של טמבור או ניר לט, צבעים מטאליים ועוד.  ניתן לקבל את חיפוי הזכוכית במרקם מט (משי). אפשרות נוספת לחיפוי הזכוכית היא חיפוי זכוכית מודפס, ולשם כך ניתן לבחור באין סוף דוגמאות. ניתן בעצם להדפיס כל תמונה קיימת בתנאי שהרזולוציה שלה גבוהה ואיכותית.

חיפוי זכוכית למשרד

גם משרדים וחללי עבודה מעוצבים, וכחלק מכך אפשר לבחור בחיפוי זכוכית לעיצוב הקירות, אזורי העבודה והישיבה, וליצור מראה עשיר ויקרתי.  

דילוג לתוכן