מעקות זכוכית לבריכה

גדר לבריכה והשימוש במעקה זכוכית לבריכה

מעקות זכוכית לבריכה מהווה נדבך חשוב בהקמת בריכת שחיה, וחייבים להתקינם כחלק אינטגרלי לשם שמירה על הבטיחות וקבלת היתר בנייתה. גדר זכוכית לבריכה, מטרתה היא גידור מתחם הרחצה ומניעת כניסה למתחם. גדר לבריכה באה למנוע את כניסתם ללא השגחה של ילדים. לכן הגידור חייב להיות קבוע ובגובה של לא יפחת מ110 ס"מ, כמו כן שער הגישה לבריכה צריך להיות שער בטיחות נטרק ובעל מנעול בעל מנגנון נעילה קפיצי (נצרה). 

מדוע כדאי לבחור במעקה זכוכית לבריכה

מעקה זכוכית לבריכה שומר על מראה נקי ועומד בכל התקנים הנדרשים. ניתן להתקין מעקה זכוכית שתול בפרופיל לשם שמירת מראה נקי ללא פרזול, או על גבי עמודים יצוקים, ניתן לבחור ממגוון עמודים שקיים בחברתנו, או בכל שיטת התקנה נוספת. 

על פי תקן 1099 המעודכן בסעיף 3.2.6 נרשם כי באזורי רחצה ובריכות שחיה יש להשתמש במעקות זכוכית לבריכה בזכוכית בטיחות מסוג A (מחוסמת), מה שמלמד כי אין חובה לעשות שימוש בזכוכית רבודה, כמו החובה הקיימת במעקה שמטרתו למנוע נפילה. לפיכך בעצם, מעקה זכוכית לבריכה משמש כמחסום.

מחפשים גדר לבריכה? לכו על גדר זכוכית לבריכה

גדר זכוכית לבריכה במראה נקי נטול מסגרות ופרזול מינימלי הינו הטרנד המודרני המוביל בעיצוב החצר ואזור בריכת השחייה. מעקות הזכוכית שלנו כמו גם גדרות זכוכית לבריכה של חברת גלאסיקו, מציעות אלטרנטיבה מעוצבת, השומרת על נוף הבריכה שלך. מערכת מעקות לבריכה מזכוכית מחוסמת, עמידה, יפה ומתוכננות כדי לשמור על בטיחות ילדים וחיות המחמד. בחשיבות לא פחותה אנו מקפידים על תקנות הבטיחות. שמחים לשתף אתכם בפרויקטים שבצענו לאחרונה ותבינו מדוע גלאסיקו עבודות זכוכית היא הבחירה הברורה מספר 1 בישראל עבור המספקת שקט ורוגע להורים, אדריכלים, מעצבים ובעלי נכסים.
זיכרו כי לכל גדר זכוכית לבריכה מחיר משתנה התלוי בגודל אורך משקל ועבודת ההתקנה בפרויקט. אנו מזמינים אתכם
ליצור עימנו קשר. לקבלת הצעת מחיר מלאו את פרטיכם למטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן