מעקות זכוכית לבריכה

מעקות זכוכית לבריכה מהווה נדבך חשוב בהקמת בריכת שחיה, וחייבים להתקינם כחלק אינטגרלי לשם שמירה על הבטיחות וקבלת היתר בנייתה. גדר זכוכית לבריכה, מטרתה היא גידור מתחם הרחצה ומניעת כניסה למתחם בעיקר של ילדים, חייב על כן להיות קבוע ובגובה של לא יפחת מ110 ס"מ, כמו כן שער הגישה לבריכה צריך להיות שער בטיחות נטרק ובעל מנעול בעל מנגנון נעילה קפיצי (נצרה). 

מעקה זכוכית לבריכה שומר על מראה נקי ועומד בכל התקנים הנדרשים. ניתן להתקין מעקה זכוכית שתול בפרופיל לשם שמירת מראה נקי ללא פרזול, או על גבי עמודים יצוקים, ניתן לבחור ממגוון עמודים שקיים בחברתנו, או בכל שיטת התקנה נוספת. 

על פי תקן 1099 המעודכן בסעיף 3.2.6 נרשם כי באזורי רחצה ובריכות שחיה יש להשתמש במעקות זכוכית לבריכה בזכוכית בטיחות מסוג A (מחוסמת), מה שמלמד כי אין חובה לעשות שימוש בזכוכית רבודה, כמו החובה הקיימת במעקה שמטרתו למנוע נפילה. בעצם מעקה הזכוכית לבריכה משמש כמחסום.

גדר זכוכית לבריכה במראה נקי נטול מסגרות ופרזול מינימלי הינו הטרנד המודרני המוביל בעיצוב החצר ואזור בריכת השחייה. מעקות הזכוכית שלנו מציעות אלטרנטיבה מעוצבת, השומרת על נוף הבריכה שלך. מערכת מעקות לבריכה מזכוכית מחוסמת, עמידה, יפה ומתוכננות כדי לשמור על בטיחות ילדים וחיות המחמד. בחשיבות לא פחותה אנו מקפידים על תקנות הבטיחות. שמחים לשתף אתכם בפרוייקטים שבצענו לאחרונה ותבינו מדוע גלאסיקו עבודות זכוכית  היא הבחירה הברורה מספר 1 בישראל עבור שקט להורים, אדריכלים, מעצבים ובעלי נכסים.

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן